Kariera

Kierownik Salonu Odzieżowego

18.07.2024
Kielce
  • Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy, będącego polską marką premium w branży odzieżowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Kielce, woj. świętokrzyskie

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w pełnym wymiarze godzinowym z samodzielnie układanym grafikiem
    • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości od 6000 brutto oraz atrakcyjne premie,
    • ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną,
    • zniżkę na produkty marki,
    • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w inspirującym, pełnym pasji zespole.

  • Zadania:

    • organizowanie pracy podległego zespołu sprzedawców oraz planowanie grafików,
    • dbanie o realizację założonych planów sprzedażowych i pozyskiwanie nowych klientów
    • efektywne delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań,
    • wspieranie i motywowanie podległego zespołu w drodze do osiągnięcia założonych celów,
    • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi zgodnie z przyjętymi standardami firmy,
    • dbanie o odpowiednią prezencję salonu, utrzymanie estetyki i atrakcyjności asortymentu naszego Klienta.

  • Oczekiwania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży odzieżowej/ obuwniczej (marki premium)- warunek konieczny,
    • zdolności sprzedażowe i zaangażowanie w realizację celów,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • odpowiedzialność, sumienność i dyspozycyjność,
    • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
    • dobra organizacja pracy i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów.

    Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i zarządzać salonem naszego Klienta z pasją i zaangażowaniem, nie czekaj! Aplikuj teraz, przesyłając swoje CV poprzez formularz aplikacyjny.

    W razie pytań, skontaktuj się pod numerem 574575486.

    Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(małpa)workhouse4you.pl"

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)