Kariera

Operator Maszyn Chłodniczych i Energetycznych

15.07.2024
Robakowo
Kórnik
Poznań
  • Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Robakowo k/Poznania, woj. wielkopolskie

    Co możemy Ci zaoferować?

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w systemie 4 brygadowym w godzinach 6:00- 18:00, 18:00- 6:00,
    • wynagrodzenie miesięczne w przedziale 5 500 zł – 6 500 zł brutto (możliwa negocjacja stawki),
    • premię miesięczną do 500 zł,
    • możliwość zakwaterowania,
    • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, wczasy pod gruszą),
    • pracę u jednego z największych producentów w Europie.

  • Twoje obowiązki:

    • obsługa urządzeń i instalacji chłodniczych,
    • kompleksowa obsługa maszyn tj. kotły parowe, sprężarki powietrza,  urządzenia nawiewno-wywiewne,
    • kontrola stanu technicznego urządzeń,
    • praca zgodnie z przepisami BHP.

  • Czego oczekujemy?

    • wykształcenie kierunkowe min. zawodowe – warunek konieczny,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
    • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia – warunek konieczny,
    • znajomość instalacji chłodniczych oraz wentylacji,
    • znajomości obsługi urządzeń parowych i sprężarek powietrza,
    • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
    • rzetelności i komunikatywności.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575486.

    Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)