Kariera

Elektryk

02.07.2024
Zielona Góra
Nowa Sól
  • Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Elektryk

    Lokalizacja: Nowa Sól, woj. lubuskie

    Co możemy Ci zaoferować?

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w systemie czterobrygadowym, w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00,
    • wynagrodzenie miesięczne w zakresie 6 000 – 7 000 zł brutto,
    • atrakcyjną premię oraz coroczne podwyżki wynagrodzeń,
    • bogaty pakiet socjalny, obejmujący m.in. dofinansowanie posiłków, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, gdzie masz możliwość rozwijania swojej kariery.

  • Twoje obowiązki:

    • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego urządzeń i instalacji,
    • diagnoza i bieżące usuwanie usterek na liniach produkcyjnych,
    • terminowe wykonywanie przeglądów i remontów,
    • regularne przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń,
    • ścisłe przestrzeganie zasad BHP,
    • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, bo rozwijamy się razem.

  • Czego oczekujemy?

    • wykształcenia min. zawodowe,
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętności czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego,
    • uprawnień SEP do 1 kV,
    • znajomości obsługi sterowników PLC/HMI (Siemens),
    • umiejętności obsługi komputera (Windows, pakiet MS Office),
    • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym;
    • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
    • rzetelności i komunikatywności.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575588.

    Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)