Kariera

Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży

18.09.2024
Kraków
Wola Filipowska
Krzeszowice
  • Dla naszego Klienta, lidera w branży opakowań foliowych, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Kierownika ds. Rozwoju Sprzedaży. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży i chcesz rozwijać swoje umiejętności, dołącz do zespołu, który oferuje innowacyjne rozwiązania opakowaniowe i dynamicznie rozwija się na rynku.

    Lokalizacja: województwo małopolskie i śląskie, praca mobilna

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 6850 zł brutto do 11251 zł brutto/mc,
    • prowizję od sprzedaży – im większa Twoja motywacja i wkład, tym większe wynagrodzenie zyskujesz,
    • niezbędne narzędzia do pracy tj. telefon, laptop, samochód służbowy,
    • inwestycję w Twój rozwój poprzez regularne szkolenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć produkty i potrzeby rynku,
    • możliwość reprezentowania firmy i poznawania najnowszych trendów w branży opakowaniowej,
    • profesjonalne wsparcie merytoryczne przy opracowywaniu ofert oraz po sprzedaży,
    • pracę w przyjaznym zespole ambitnych i otwartych na wyzwania ludzi.

  • Zadania

    • aktywne pozyskiwanie klientów B2B i B2C, budowanie długofalowych relacji handlowych,
    • pomoc klientom w wyborze nowych rozwiązań opakowaniowych oraz optymalizacji istniejących produktów,
    • przygotowywanie kalkulacji, ofert i umów dla Klientów,
    • ścisła współpraca z działem produkcji oraz wsparcie ze strony kierownictwa na każdym etapie negocjacji,
    • budowanie strategii sprzedaży, która wspiera rozwój firmy oraz pozwala na realizowanie celów sprzedażowych,
    • aktywny udział w spotkaniach z klientami oraz przygotowywanie prezentacji produktów,
    • analizowanie trendów rynkowych, aby być krok przed innymi.

  • Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży folii lub pokrewnych produktów – warunek konieczny,
    • znajomość rynku opakowań foliowych i kartonowych – warunek konieczny,
    • zainteresowanie branżą oraz nowinkami z rynku opakowań – mile widziane,
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy mobilnej,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista.
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiający komunikację – mile widziane.

    Nie czekaj, dołącz do zespołu, który kreuje przyszłość branży opakowaniowej!

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575486.

    Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office@workhouse4you.pl"

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)