Kariera

Magazynier w Delikatesach Spożywczych

04.03.2023
Kraków
  • Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MAGAZYNIER W SKLEPIE SPOŻYWCZYM
    Lokalizacja: Kraków, woj. małopolskie

    [dz. Nowa Huta]

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
    • stawka podstawowa w wysokości 28,10 zł/h brutto,
    • bogaty system premiowy (premie uznaniowe, dodatek frekwencyjny, nagrody kwartalne),
    • współpracę w godzinach: 07:00-15:00 od poniedziałku do piątku,
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
    • wsparcie merytoryczne pracowników działu.

  • Zadania:

    • przyjęcie towaru na magazyn,
    • rozładunek towaru oraz sprawdzanie zgodności towaru z rozliczeniem na fakturze,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z asortymentem.

  • Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne - warunek konieczny,
    • punktualność oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575499.

    Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl”.

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)