Kariera

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

15.07.2024
Grodzisk Mazowiecki
Janki
Nadarzyn
  • Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

    Lokalizacja: Nadarzyn, woj. mazowieckie

    TRANSPORT WE WŁASNYM ZAKRESIE

    Oferujemy:

    • współpracę od poniedziałku do piątku po 8h w godzinach 06:00-16:00,
    • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
    • stawkę podstawową wynoszącą 42 zł/h brutto,
    • współpracę z młodym, dynamicznym zespołem.

  • Zadania:

    • wprowadzanie danych z dokumentów do systemu,
    • przygotowanie dokumentów i ich skanowanie,
    • weryfikacja poprawności dokumentów.

  • Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1) – warunek konieczny,
    • status ucznia/studenta - mile widziany,
    • dokładność, sumienność, zaangażowanie w realizację zadań,
    • umiejętność obsługi komputera i skanera,
    • dyspozycyjność w podanych godzinach.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575588.

    Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
    Workhouse4you(c.23651)