Kariera

Marketing & Brand Manager

17.07.2024
Łódź
  • Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy, który jest polską marką premium w branży odzieżowej, znaną z innowacyjnych rozwiązań i unikalnego stylu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Marketing & Brand Manager!

    Lokalizacja: Łódź, woj. łódzkie (praca stacjonarna)

    Poszukujemy osoby o kreatywnym podejściu, która posiada doświadczenie na podobnym stanowisku w branży odzieżowej, najlepiej zdobyte w firmach o zasięgu międzynarodowym. Jeśli moda jest Twoją pasją, i doskonale znasz nowoczesne narzędzia marketingowe, a także potrafisz analizować dane jak nikt inny – to idealne miejsce dla Ciebie!

    Oferujemy:

    • pracę w zespole pasjonatów mody, którzy stawiają na rozwój i innowacje,
    • możliwość realizacji swoich pomysłów i wprowadzenia ich w życie,
    • zatrudnienie na podstawie B2B,
    • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne w wysokości 15 000 zł netto,
    • przyjazną atmosferę w dynamicznym środowisku, które ciągle się rozwija.

  • Zadania:

    • tworzenie kompleksowych strategii marketingowych, które zwiększą rozpoznawalność marki naszego Klienta,
    • projektowanie innowacyjnych kampanii we wszystkich kanałach, z szczególnym naciskiem na digital marketing i social media,
    • monitorowanie wyników działań brandingowych i identyfikacja możliwości rozwoju w obszarze e-commerce,
    • zarządzanie projektami od koncepcji po realizację, zapewniając wysoką jakość i spójność działań,
    • zarządzanie budżetem marketingowym i optymalizacja kosztów,
    • regularna analiza działań konkurencji, monitorowanie trendów oraz dostosowanie strategii do zmian rynkowych,
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi.

  • Wymagania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży odzieżowej lub obuwniczej (marki premium) – warunek konieczny
    • biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
    • zaawansowane umiejętności analityczne oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku,
    • wyjątkowa kreatywność, wychodzenie z inicjatywą oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne,
    • potwierdzenie osiągnięć w kreowaniu i zarządzaniu marką oraz w realizacji innowacyjnych kampanii,
    • doskonała znajomość najnowszych narzędzi i technik marketingowych

    Jeśli jesteś gotowy podjąć to wyzwanie, nie zwlekaj! Aplikuj teraz, przesyłając CV oraz ewentualne portfolio lub referencje z dotychczasowymi osiągnięciami przez formularz aplikacyjny.
    W razie pytań, skontaktuj się pod numerem 574575486.

    Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(małpa)workhouse4you.pl"

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)